Redactie Belgiancowboys - bereikbaar via redactie [at] belgiancowboys.be
Humor en Microsoft: het is geen voor de hand liggende combinatie. Zelfspot? Nog moeilijker.
En toch is het Microsoft dat nu voor de lancering van Internet Explorer 10 uitpakt met een nostalgisch aandoend filmpje waarin ze terugblikken op de jaren negentig met zijn vele grappige accessoires en modeverschijnselen. Maar opvallend: ze zoomen daarbij ook in op de attitude die het publiek van toen had tov Internet Explorer; het was toen namelijk de browser you loved to hate. Het waren de jaren van de browser wars tussen Netscape en Internet Explorer, en die laatste had zich niet populair gemaakt door wat de Europese Unie later als monopoliepraktijken zou beschouwen.
Anyway, dààr blijkt Microsoft nu allemaal mee in het reine te zijn gekomen; ze geven ruiterlijk toe dat mensen hen vroeger haatten. Maar, zo zeggen ze, you grew up, and so did we. Introducing Internet Explorer 10.
De reclame-Twitterati zijn vooralsnog niet overtuigd van het potentieel van deze richting.
En inderdaad, je weet niet hoe de consument hierop zal reageren. Maar het is een verfrissende en verrassende move, en dat alleen al verdient respect.
Bij deze dus.
Verder lezen over Browser

Web02.04.2014
Momentum. Maak de begin tab in je browser interessanter

Technology16.01.2014
Geef je gezicht een masker in realtime met dit browser experiment

Web23.04.2013
Verander je browser eens in een accordeon

Design18.04.2013
Hoe groot is je browser venster? [tools]

Web18.03.2013
Add to Wunderlist. Zet het internet in je to-do list
Verder lezen over Campaign

Mobile15.04.2016
Maak je video’s episch met Epicgram.
Een verslavende app waarmee je je video’s via slow motion en klassieke muziek een extra dimensie geeft.
Marketing24.06.2013
Corona Luna billboard vangt de maan op in Coronaflesje

Marketing14.06.2013
Ad van Stella Artois in het VK verschijnt in real time enkel bij warm weer

Mobile24.05.2013
Voorspel met Adidas de Champions League finale van morgen & win een ‘season ticket’ voor je favoriete ploeg volgend jaar

Marketing24.04.2013